rizdvo1

 

Дорога християнська родино!


   Ми знову охоплені трепетом містерії свята, що нагадує нам про диво Божої Любові, яка тихо і смиренно оселилася у немічному людському тілі. Бог зійшов на землю, щоб людина вийшла на небо. Так бере початок дорога людського спасіння!

  Новонароджене Боже Дитя запрошує нас вийти назустріч Його палаючій Любові, бо лише Воно може наповнити людське життя змістом. У серці, яке заполонили хтивість, егоїзм, бажання за будь-яку ціну посідати Ісус може ніколи не народитись.

  У цей час пам'ятаймо про нашу Батьківщину, яка перебуває у полум'ї війни і тенетах корупції, будьмо чутливими на болі й тривоги своїх братів. Впізнаваймо Святу Родину у тих, хто поруч з нами. Хай кожен з нас відчує, що Боже Дитя нікого не оминуло: ні тих, хто у затишній оселі, ні тих, хто в холодних окопах, хто у в'язниці, в хворобі та немочах.
Свята Тереза Авільська, молячись на колінах перед яслами, тихо промовляла: « Зроблю все, щоб Ти усміхався…» Живімо так, щоб Новонароджене Дитя раділо та усміхалося. Тож хай радіє з нами Гсподь! Хай лунає світом коляда!

   « Веселіться праведні, радійте небеса, тремтіть радісно гори, бо народився Христос!»

 
Христос рождається!
Славімо Його!

rizdvo2