2014 12 17 2

Сьогоднішня наша молитва, на якій зібралося багато священиків, є особливою.  Ми зібралися, щоб разом молитися за нашу неньку-Україну і побороти ворога.  Здається, що ця війна є продовженням подій на Майдані. І це правда. Але ця війна почалася ще тоді, коли Люцифер захотів поставити свій престол поряд з Престолом Отця Небесного. Ця війна закінчиться тоді, коли прийде Царство Небесне не землю.

Бо ця війна триває у кожному християнинові, який бореться зі злом, щоб поширити Царство Боже, яке заповідав нам Христос. Те, що відбувається на Сході нашої країни – це вияв боротьби добра і зла. Це не є боротьба нашого недоброго сусіда за економічні, політичні преференції, а це є наша боротьба   за добро. Ми показали, що  можемо бути добрими, милосердними, навіть любити тих, хто нас не любить. І зло знаходить в історії людства осіб, спільноти, держави, щоб воювати з цим добром. Не кожен може взяти автомат і захищати Батьківщину. Навіть не кожен може щось пожертвувати на війну.

Але кожен може  боротися зі злом тим, що буде відмовлятися від своїх гріхів. Але це є можливим лише за однієї умови: мусимо покладатися на Господа Бога. Тоді отримаємо перемогу самі над собою і над тим агресором, який сьогодні хоче знищити цілу Україну. Молімося , просімо у Бога ласки, щоб він допомагав нам боротися там, де ми є. А  найперше - молитвою, постом і упованням на Бога.